+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Stumdomi kiemo vartai: kokybiškas ir praktiškas sprendimas

Stumdomi vartai  — puikus ir praktiškas pasirinkimas. Stumdomi vartai gali pasitarnauti  tiek privačių namų, tiek  biurų  ar pramoninių teritorijų kiemams. Stumdomi kiemo vartai  stumiami lygiagrečiai su tvora, todėl neužima papildomos kiemo erdvės.

 

Kokybės garantas.

Stumdomi kiemo vartai — ilgaamžis ir kokybiškas namų atributas. Vartai gaminami iš itin tvirto plieninio stačiakampio profilio. Stumdomų vartų paviršius padengtas cinko-fosfato gruntu, kuris ne tik apsaugo nuo korozijos procesų, bet ir garantuoja gerą sukibimą su dažais.

 

Stumdomi kiemai vartai gali būti dviejų tipų: stumdomi rankomis arba automatizuoti. Stumdomų vartų automatika galima montuoti vartų išorėje ir stulpe. Pastaroji yra patikimesnė, nes apsaugota nuo tiesioginių aplinkos veiksnių.

 

Stumdomi vartai gali būti puiki eksterjero detalė. Pagal poreikį ir norimą dizainą, vartams galima įmontuoti įvairius užpildus iš medžio, metalo, virintos vielos segmentų.

 

Kodėl verta rinktis?

Taigi, stumdomi kiemo vartai yra ne tik teritorijos aptvėrimo sistemos dalis — tai patogumo ir praktiškumo garantas kiekvienam iš mūsų. Jei dar nežinote, kokius kiemo vartus pasirinkti, nedvejokite, nes stumdomi kiemo vartai garantuoja:

 

  • Kokybę ir ilgaamžiškumą;
  • Saugią ir jaukią aplinką;
  • Laisvą ir patogų judėjimą.

 

 

Atgal į katalogą