+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Polisadinės tvoros

Polisadinės tvoros – tai puikus sprendimas tiems, kas vertina saugumą ir tvirtumą bei šiuolaikišką dizainą. Jos ypatingai padeda pabrėžti namų ir jų valdų architektūrinius sprendimus, o geometrinis dizainas padeda išryškinti kiekvieno statinio išskirtinumą. Jos yra gaminamos iš įvairaus pločio profilių ir gali būti tiek vertikalios, tiek ir horizontalios. Šių tvorų dizaine susijungia modernus, patrauklus estetinis vaizdas ir tvirtas, tačiau nesunkus konstrukcinis sprendimas. Jų profiliai yra gaminami iš 2mm aliuminio profiliu ir dažomi milteliniu būdu, taip išgaunant pageidaujamą spalvą ir suteikiant konstrukcijai tvirtumo, apsaugą nuo korozijos, taip prailginant jos tarnavimo laiką.

Tai yra atviro tipo tvoros, kurių pagrindinė užduotis nėra paslėpti sklypą ar teritoriją nuo praeivių akių, o labiau sukurti gražų stilių. Tačiau, jei yra noras, sukurti kiek uždaresnę erdvę, galima rinktis tvoros konstrukciją su platesniais profiliais ir mažesniais tarpais tarp jų. Iš esmės polisadinių tvorų konstrukcija yra savotiškas vidurys tarp profilinių žaliuzinių ir kalviško darbo tvorų. Jos yra šiek tiek elegantiškesnės nei pirmosios ir ekonomiškai patrauklesnės nei antros.

Šio tipo tvoros yra labai populiarios tarp privačių sklypų savininkų, tačiau jas neretai galima pamatyti ir prie biurų. Polisadinių tvorų gamyboje naudojami profiliai pasižymi aukštu plastiškumu, kas leidžia sukurti daugybę įvairiausių dizainų, padedančių atskleisti savininkų pomėgius ir stilių. Polisadinių tvorų sekcijos yra gaminamos taip, kad atitiktų aptveriamo sklypo ypatumus ir šeimininkų pageidavimus bei užtikrinant kuo lengvesnį montavimą. Tiems, kas rimtai susidomi šio tipo tvoromis, rekomenduojame susipažinti su jų įvairove. Taip pat rekomenduojame tinkamai įvertinti norimą užtikrinti privatumą ir tokiu būdu palengvinti pasirinkimą, užtikrinant greitesnį tvoros atsiradimą jūsų sklype, padeda sukurti unikalų ir neabejotinai išskirtinį stilių, derantį su jūsų namu ir kitais kiemo elementais.

 

AKCIJA: Geriausias rudens - žiemos pasiūlymas!

Išskirtinės kokybės ir ilgaamžiška, Horizontalių profilių 80x20mm, aliumininė “POLISADINĖ” tvora.
Tamsiai pilka: RAL7016 ir tamsiai ruda: RAL8019.
Kaina tik 59,00 Eurai be PVM už 1 m2. 
Segmentų gamyba ir pristatymas visoje Lietuvoje tik 3-6 darbo dienos.

 

 

Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį: