+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Korteno tvoros


Kiekvienam sklypo šeimininkui, kuris svajoja apie išties unikalią ir išskirtinę tvorą tenka gerokai pasukti galvą, renkantis iš galimų variantų. Tačiau Korteno tvoros yra tai, kas savyje apjungia didžiąją dalį charakteristikų, kurių ieško klientai. Kortenas (Corten) – yra plieno rūšis, kuri pasižymi atsparumu daugeliui išorinių veiksnių ir yra naudojama lauko statybose. Šis plienas yra gaminamas iš specialių lydinių, kurie, veikiami oro sąlygų, suformuoja paviršiuje apsauginį rūdžių sluoksnį – patiną. Jos dėka gaminiai tampa atsparūs korozijai, nereikalauja dažymo ir kitų apsaugų nuo kritulių ir kitų išorinių veiksnių bei išlieka tvirti.

Tvoros, pagamintos iš Korteno plieno – tai naujovė, kuri sparčiai plinta Vakarų šalyse ir tam yra bent keletas labai rimtų argumentų:

  • Suderinamumas su kitomis medžiagomis. Korteno tvoras galima drąsiai kombinuoti su betonu, medžiu stiklu ir netgi žaliomis gyvatvorėmis. Jos harmoningai įsilieja į įvairius landšaftus ir papildo juos.
  • Nereikalauja priežiūros. Korteno plienas yra savaiminė apsauga, turinti medžiaga, kuri yra atspari krituliams ir temperatūrų pokyčiams. Tokios tvoros nereikės laikas nuo laiko dažyti ir apžiūrinėti po žiemos sezono, ieškant kokių nors korozijos žymių.
  • Dekoravimo galimybės. Korteno plieno lakštus galima dekoruoti, lazeriu išpjaunant norimą vaizdą. Tai vienas ir pagrindinių šių tvorų išskirtinumų, leidžiantis sukurti unikalius dizainus, pritaikytus būtent jūsų poreikiams.
  • Konstrukcijų įvairovė. Norintiems savo sklypo ribas pažymėti atviresne tvora, Kotenas taip pat tinka, nes iš ko gali būti gaminamos pačių įvairiausių formų elementai, naudojami tvorų konstrukcijose, taip sukuriant stilių, papildanti bendrą sklypo vaizdą ir tuo pačiu metus suteikiant jam išskirtinumo.

Norintiems, įsigyti funkcionalią, universalią tvorą, dėl kurios nereikės sukti galvos ir rūpintis jos išvaizda – Kortenas yra puikus pasirinkimas.

Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį: