+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Pramoninės tvoros

Aptveriant pramoninius objektus, siekiama apsaugoti teritorijas nuo bet kokių išorinių grėsmių, todėl jų konstrukcija turi būti ganėtinai tvirta ir patikima. Tačiau, vertinant ir tai, jog dažnai tenka užtikrinti ganėtinai didelių teritorijų saugumą, tvoros turi pasižymėti ir pakankamai konkurencinga kaina. Jų pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo pačių objektų. Vieni jų gali būti saugomi, kitiems pakanka to apsaugos lygio, kurį užtikrina pati tvora.

Dažniausiai pramoninėms tvoroms yra keliami tokie reikalavimai:

  • Aukštis – turi būti pakankamas, kad užtikrintų reikalingą apsaugą nuo piktadarių.
  • Konstrukcijos tvirtumas – tokios tvoros turėtų būti ganėtinai tvirtos, kad atlaikytų išorinius veiksnius ir netgi vandalų išpuolius.
  • Ilgas tarnavimo laikas – labai svarbus veiksnys, be to svarbu ir tai, jog tvora nereikalautų sudėtingos priežiūros ir kasmetinių remontų.
  • Suderinamumas su kitais saugumo sprendimais – ypač aktualu saugomoms teritorijoms, kuriose įrengtos stebėjimo ar kitos, saugos sistemos.

Skirtingai nei privačiose teritorijose įrenginėjamos tvoros, pramoniniai modeliai neturi pasižymėti išskirtiniu dizainu ar estetiniu vaizdu. Tiksliau tariant šis veiksnys čia nėra toks svarbus, tačiau daugelis šiuolaikinių pramoninių tvorų, leidžia apjungti estetinę jų pusę su saugiąją. Laikai, kai didžioji dauguma pramoninių objektų būdavo apjuosiama aukštais betoniniai blokais jau praeina ir jų vietą sėkmingai užima gerokai patogesni ir universalesni variantai. Ypač didelio populiarumo sulaukia metalinės konstrukcijos, kurios pasižymi ganėtinai geromis techninėmis savybėmis ir nedidele kaina. Cinkuoto plieno konstrukcijos pasižymi atsparumu išoriniams poveikiams ir nereikalauja pastovios priežiūros.

Vis dažniau aplink įvairius pramoninius objektus galima pamatyti segmentines tvoras. Tai neabejotinai vienas ekonomiškai naudingiausių sprendimų šiais laikais. Jų konstrukcija nebijo vėjo gūsių, yra greitai ir lengvai montuojama, tačiau ir pasižymi tvirtumu, nors iš pirmo žvilgsnio to ir nepasakysi.

Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį: