+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Pramoninių vartų-tvorų pavyzdžiai

Čia galite susipažinti su įvairiais sprendimais, kuriuos esame įgyvendinę pramoniniuose objektuose, užtikrinant jų saugumą. Į kiekvieną projektą stengiamės žvelgti iš savo klientų perspektyvos, siekiant atitikti jų lūkesčius ir pageidavimus, tačiau nepamirštant ir profesionalaus požiūrio bei techninių konstrukcijų savybių. Apjungus savo patirtį ir siūlomos produkcijos kokybę, suteikime savo klientams aukščiausio lygio paslaugas.

Dirbame su pačiais įvairiausias objektais, įrenginėjat segmentines, tinklines tvoras ir vartų sprendimus. Neapsiribojame standartiniais gaminiais ir klientui pageidaujant, galime suprojektuoti nestandartinius sprendimus, užtikrinančius papildomą saugumą tam tikroje teritorijoje. Nepradedame darbų be tinkamo pasiruošimo ir susipažinimu su esama teritorija, kurią teks aptverti. Labai daug dėmesio skiriame tokiems veiksniams kaip grunto būklė ir landšafto ypatumai bei žinoma, viso numatyto sprendimo projektavimui.

Dirbame su patikimais tvorų gamintojais, kurių produkcija pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybišku išpildymu, todėl ir savo klientams galime pateikti tik geriausia iš to ką turime. Savo ilgametę patirtį stengiamės išnaudoti pačių naudingiausių sprendimų parinkimui ir užtikrinimui, jog klientai gaus tai ko tikisi, o kartais ir daugiau.

Mūsų projektų geografija yra pasiskirsčiusi po visą šalį ir atsakingai žiūrime į visus savo atliekamus darbus. Mums galite patikėti aptverti tiek nedidelę saugojimo aikštelę tinkline tvora, tiek ir gerokai didesnį pramoninį objektą, kuriame be pasirinktos segmentinės tvoros reikia įrengti saugumą ir kontrolę užtikrinantį vartų sprendimą. Stumdomi ir atverčiami įvairaus dydžio vartai bei automatika ir saugumo priedai jiems – visa tai galime suprojektuoti ir įrengti Jūsų objekte.

Jei ieškote tinkamo sprendimo savo teritorijai aptverti, susisiekite su mumis patogiu jums būdu arba apsilankykite mūsų lauko ekspozicijoje ir mes supažindinsime Jus su daugiau atliktų darbų pavyzdžių ir padėsime išsirinkti sprendimą, kuris labiausiai atitiks jūsų esamas sąlygas.

Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį: