+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Medinės tvoros

Medinė tvora šių dienų eksterjero planavime yra pritikoma labai plačiai ir ja tveriamos tiek kaimo sodybos, tiek modernūs miesto namai. 

Pasiūlysime nuo klasikinių iki modernių, galinčių apsaugoti privačią erdvę ne tik nuo vėjo, bet ir nuo pašalinių žvilgsnių. Visoms tvoroms gali būti pagaminti atitinkamo tipo vartai ar varteliai, taip pat galiniai medinės tvoros elementai. Pasirinkę tinkamų raštų ir formų tvorų elementus pasieksite įspūdingą rezultatą, kuris ne tik bus funkcionalus, bet ir džiugins akį!

Medinės tvoros kaina svyruoja nuo 10 eur iki 35 eur už kvadratinį metrą be įrengimo darbų ir nuo 15 eur iki 50 eur su įrengimo darbais. Daug reikšmės turi ir lako ar dažų pasirinkimas, papildomų elementų medžiagų kokybė ir t. t. Kiekvieną užsakymą perskaičiuojame ir suplanuojame individualiai, klientui pritaikydami priimtiniausią kainą.

Dėl visų klausimų susijusių su medinių tvorų projektavimu ir gamyba ar kitais kiemo darbų klausimais, maloniai prašome kreiptis į mūsų specialistus nurodytais kontaktais.

Kontaktai

Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį: