+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Segmentinės tvoros

Kalbant apie tvoras, dauguma įsivaizduoja tvirtas, vientisas konstrukcijas, kurios yra įrenginėjamos taip, kad maksimaliai apsaugotų teritoriją nuo patekimo į ją ir kartais net nuo praeivių žvilgsnių. Tačiau yra situacijų, kai pagrindinė tvoros funkcija yra nubrėžti sklypo ribas, neslepiant to, kas yra jame. Tokiose situacijose pagelbės šiuolaikiškas sprendimas, kuris tampa vis labiau ir labiau populiarus tiek tarp verslo, tiek ir tarp privačių klientų – tai segmentinės tvoros. Jos yra gaminamos iš plieninio tinklo (suvirintų cinkuotų vielos strypų) ir yra ganėtinai ekonomiškas bei efektyvus būdas įsirengti tvorą. Segmentinės tvoros – tai puiki išeitis visiems norintiems sąlyginai pigiai ir greitai, tačiau labai kokybiškai aptverti bet kokią teritoriją.

Šios tvoros vis dažniau tampa ankščiau didelį populiarumą turėjusių tinklinių tvorų pakaitalu. Tam įtakos turi daug faktorių, tarp kurių neabejotinai didesnis segmentinių tvorų universalumas, šiuolaikiškesnė išvaizda, lengvesnis montavimas ir ilgaamžiškumas.

Segmentinėmis tvoromis tveriamos:

  • Gyvenamosios valdos – nuo sodo sklypo iki sodybų ir netgi daugiabučių namų kaimynysčių.
  • Įmonių, bendrovių, įstaigų teritorijos – tokia tvora išlaiko gan griežtą, tačiau tuo pat metu elegantišką vaizdą.
  • Pramonės infrastruktūros - neabejotinai tai yra pats populiariausias būdas aptverti pramoninius objektus. Prie segmentinių tvorų galima derinti tokių pat medžiagų tvoras ir vartelius, taip išlaikant visos konstrukcijos vientisumą ir stilių.
  • Švietimo bei sporto įstaigos – sporto ir žaidimo aikštelės, stadionai, mokyklos bei darželiai, jų teritorijas vis dažniau juosia segmentinės tvoros.
  • Rekreacinės zonos – parkai, poilsio zonos, kaimo turizmo sodybos ir kitos vietos, kur reikia užtikrinti poilsiaujančių ramybę.
  • Kiti kokybiškos apsaugos reikalaujantys objektai.

Šios rūšies tvoros pasižymi atsparumu išoriniams veiksniams – dėl ko yra labai vertinamos. Tinklinė struktūra padeda gerai atlaikyti įvairias oro sąlygas. Šioms tvoroms nėra baisūs vėjai, saulės spinduliai, lietus ir sniegas. Tokį atsparumą leidžia užtikrinti cinkuotos vielos naudojimas gamyboje ir jos padengimas specialiais polimerine danga, kuri yra prilydomą prie plieninės konstrukcijos, kas užtikrina jos ilgaamžiškumą. Ir nors iš išorės atrodo gan pažeidžiamai, tačiau segmentinės tvoros yra ir ganėtinai tvirtos, bei tinka ne tik sklypo ribų žymėjimui bet ir saugumui užtikrinti. Jos tarnaus ne vieną dešimtmetį net ir nereikalaudamos ypatingos priežiūros.

Tarp kitų privalumų, kuriais pasižymi segmentinės tvoros, verta paminėti šiuos:

  • Jos neblokuoja saulės spindulių tad jūsų sklype niekada nebus šešėlio, krentančio nuo tvoros, ir galimai uždengiančio dalį derlingos žemės.
  • Segmentinės tvoros neblokuoja oro srovių, tad šalia jų galima drąsiai sodinti augalus, kurių augimui ir dauginimuisi be saulės šviesos reikalingas ir vėjas.
  • Tvora yra lengvai montuojama ir reikalui esant, be problemų galima pakeisti vieną ar kitą segmentą.
  • Šiuolaikiška ir estetiška išvaizda. Dėl konstrukcijos ypatumų netraukia dėmesio ir tinka prie pačių įvairiausių dizainų.

Žinoma vienas iš neabejotinai svarbiausių privalumų yra segmentinių tvorų kaina. Tai neretai būna pagrindinė priežastis, dėl kurios klientai renkasi būtent šios rūšies gaminius. Kaina yra aktuali ir kai kalba eina apie labai didelių plotų aptvėrimą.

Segmentinės tvoros yra universalios, ilgaamžiškos ir lengvai montuojamos. Šios tvoros gaminamos iš Ø 4,5 mm vielos strypų, yra 2250 arba 2500 mm ilgio ir nuo 800 iki 2430 mm pločio lakštų.

Segmentines tvoras projektuojame ir montuojame patys, tad bet kokį užsakymą įvykdysime individualiai ir maksimaliai užbaigdami. Išspręsime net ir painiausius architektūrinius, gamybinius ar įgyvendinimo klausimus.

Tvoros segmentai prie stulpų yra tvirtinami cinkuotais arba spalvotais laikikliais. Visi segmentinės tvoros elementai nesunkiai komplektuojami su įvairių išmatavimų vartais.

Segmentinės tvoros kaina svyruoja nuo 17 eur iki 26 už b. m, tačiau kiekvieną užsakymą perskaičiuojame ir suplanuojame individualiai, klientui pritaikydami priimtiniausią kainą.

Dėl visų klausimų susijusių su segmentine tvora ar kitais kiemo darbų klausimais, maloniai prašome kreiptis į mūsų specialistus nurodytais kontaktais.


Kontaktai

Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį: