+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Vartai

Nesvarbu, ar tai būtų individualus, ar visuomeninės paskirties kiemas, ar pramoninis objektas, svarbiausiu išlieka teritorijos saugumas. Pirmieji objektai, padedantys pasirūpinti saugumu – tai tvora ir vartai bei varteliai. Jūsų kiemo arba pramonės objektų vartai ir vartų technika – mūsų rūpestis. Konsultuojame, projektuojame, gaminame, prižiūrime kiemo arba pramonės objektų vartus bei vartelius.

Mūsų veiklos sritys:

  • kiemo vartai (stumdomi, atveriami, automatiniai kiemo vartai; varteliai);
  • pramoniniai vartai.

Be saugumo užtikrinimo vartai ir varteliai turi ir kitą funkciją – estetinę. Vartai neretai tampa sklypo puošybos elementu, traukiančiu kiekvieno praeivio akį. Dėl skirtingų estetinių poreikių kiemo vartai bei varteliai gali būti gaminami iš plataus medžiagų asortimento: pradedant paprasčiausiais segmentiniais vartais, baigiant įspūdingais kalviškais metaliniais vartais. Pramoniniams vartams dažniausiai dizainas nėra toks svarbus aspektas, čia svarbiausia – funkcionalumas.


Šiandien dažniausias pasirinkimas – automatiniai vartai: atveriami arba stumdomi vartai kiemui arba pramoninėms teritorijoms, kelio užtvarai – šlagbaumai visuomeninės paskirties arba pramoninėms teritorijoms, todėl itin svarbų vaidmenį projektavimo etapo metu vaidina vartų automatika, tiksliau – vartų automatikos, o vėliau ir vartų pultelių, parinkimas konkrečiam projektui. Tačiau mes nebijome iššūkių, nes esame sukaupę ilgametę darbo patirtį ir nuolat atnaujiname žinias sekdami vartų pasiūlą tiek Europos, tiek pasaulio rinkose, domimės mados tendencijomis ir inovacijomis.

Savo klientams siūlome rinktis iš gausaus mūsų partnerių rato, siūlančio geras kainas statybinėms medžiagoms ir furnitūrai, tad mūsų projektuojami ir montuojami vartai kaina ir kokybe, daugeliu atvejų, maloniai nustebins. Taupome kiekvieno brangų laiką, tad išanalizavę poreikius ir galimybes, pateikiame tik optimaliausius sprendimus. O vėliau, esant reikalui, teikiame vartų remonto paslaugas.

Plačiau apie vartus skaitykite pasirinkę dominančią kategoriją, konsultuokitės su profesionaliais mūsų konsultantais prekybos vietose Kaune arba susisiekite nurodytais kontaktais.