+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Tvoros

Kiekviena tvora turėtų atlikti bent vieną iš dviejų pagrindinių funkcijų, dėl kurių jas įrenginėja:

 1. Suteikti saugumo jausmą gyventojams ir tapti papildomu barjeru tiems, kas norėtų patekti į teritoriją.
 2. Apsaugoti sklypą ir jo gyventojus nuo išorinių žvilgsnių

Įvertinus tai, tvoros turėtų atitikti kelis būtinus reikalavimus.

 • Jos turėtų būti tvirtos ir patikimos;
 • Būti pakankamai aukštos, kad užtikrintų didesnį saugumą;
 • Turi atrodyti estetiškai, o pagal galimybes ir pabrėžti namo arba pastato grožį;
 • Šeimininkai turėtų jausti tvoros skleidžiamą saugumą, tačiau ne visišką izoliaciją nuo aplinkinio pasaulio.

Didžioji dauguma nuosavų namų savininkų siekia gyventi gamtos apsuptyje ir turėti galimybę kontaktuoti su kitais, o ne būti apsuptais betoninių sienų. Būtent dėl šios priežasties tvoros būna tokios skirtingos ir įvairios.

Jūsų kiemo ar pramonės objektų teritorijos aptvėrimas tvora – mūsų rūpestis. Suprantame, kad tvoros turi ne tik atlikti apsauginę funkciją, bet ir estetiškai prisitaikyti prie sklypo landšafto, Jūsų kiemo statinių. Esame ilgamečiai profesionalai tvorų gamyboje ir projektavime. Projektuojame, gaminame, konsultuojame, prižiūrime.

Siūlome rinktis iš keleto įvairių tipų tvorų, kiekvienas kurių neabejotinai turi savo pranašumų:

 • Kalviškos tvoros – elegantiškos ir prabangios, tačiau neabejotinai išskirtinės. Jei svajojate apsupti savo nuosavybę meno kurinio vardo verta tvora, tai ši rūšis yra būtent tai ko ieškote. Kalvėse gali gimti patys įvairiausi raštai ir elementai, papuošiantys net ir pačias paprasčiausias tvoras ir pakeičiantys jas neatpažįstamai. Šis variantas neabejotinai suteiks sklypui daugiau elegancijos ir pabrėš individualumą.
 • Segmentinės tvoros – Jei nesiekiate maksimaliai užsidaryti nuo svetimų akių ir tvora jums reikalinga tam kad būtų aišku, jog teritorija yra privati ir suteikti šiokio tokio saugumo dėl svetimų žmonių patekimo į ją, tai segmentinė tvora yra nuostabus pasirinkimas. Ekonomiškumas, elegancija, lengvumas ir universalumas yra žodžiai, kurie neabejotinai geriausias apibūdina šias tvoras. Tai neabejotinai yra pirmas pasirinkimas aptveriant pramoninius ir viešus objektus, o taip pat didesnes teritorijas, kai pagrindinis veiksnys yra kaina ir greitas darbų atlikimas.
 • Profilinės tvoros – tai konstrukcijos, pagamintos iš profilinių vamzdžių, sujungtų tarpusavyje. Jos sukuria labai įdomiai ir patraukliai atrodantį šiuolaikišką vaizdą. Šios tvoros pasižymi atsparumu išoriniams poveikiams, konstrukcijos patikimumu ir tvirtumu bei pakankamai nedideliu svoriu.
 • Modulinės tvoros, beveik identiškos profilinėms.
 • Metalinės tvoros – ko gero populiariausia tvorų rūšis mūsų laikais. Metalas pasižymi tokiomis svarbiomis savybėmis kaip ilgaamžiškumas ir tvirtumas. Be to, iš jo galima gaminti pačių įvairiausių formų ir tipo tvoras, išlaikant norimą stilių, nuo lengvo ir žaismingo iki gan masyvaus ir rimto. Metalinių tvorų gamyboje yra naudojami cinkuoti profiliai ir lakštai kurie yra papildomai apsaugoti nuo išorinių veiksnių specialia danga. Šias tvoras lengva prižiūrėti ir atliekant tai tinkamai, konstrukcija tarnaus jums ne vieną dešimtmetį. Šiuolaikinės metalinės tvoros tai dar ir būdas suteikti sklypui elegancijos, pabrėžti norimas mano detales arba sukurti kažką išskirtinio, kas taps savotišku dėmesio centru.
 • Medinės tvoros – nesenstanti klasika, kuri vis dar yra paklausi. Medis tai būdas suteikti savo sklypui daugiau natūralumo ir šilumos. Šias tvoras renkasi tiek dėl pakankamai gero kainos tiek ir dėl labai estetiškos išvaizdos. Taip jos reikalaus kiek daugiau dėmesio ir priežiūros, tačiau pastangos yra tikrai vertos to jausmo, kurį sukuria medinė tvora, juosianti jūsų namus.
 • Korteno tvoros – gan naujas būdas susikurti išskirtinį ir labai šiuolaikišką vaizdą. Korten (Cor-ten) plienas – tai medžiaga, ant kurios su laiku atsiranda apsauginė patina (rudos spalvos apnašas), atrodanti kaip rūdys, tačiau iš tiesų apsauganti plieno šerdį nuo korozijos. Šio tipo tvoros gerai dera su bet kokia kita medžiaga tokia kaip betonas ar akmuo. Jų nereikia dažyti ar kitaip apsaugoti, o susiformavusi patina kasmet keis spalvą, suteikiant tvorai vis naujų atspalvių. Tokių tvorų elementus galima gaminti bet kokios formos ir netgi išjovinėti įvairias detales lazerio pagalba, taip suteikiant tvorai dar daugiau individualumo.


Esame sukaupę ilgametę darbo patirtį ir nuolat atnaujiname žinias sekdami kokios tvorų kainos, pasiūla tiek Europos, tiek pasaulio rinkose, domimės mados tendencijomis ir inovacijomis.

Savo klientams siūlome rinktis iš gausaus mūsų partnerių rato, siūlančio geras kainas statybinėms medžiagoms ir furnitūrai, tad mūsų projektuojamos ir montuojamos tvoros kaina ir kokybe, daugeliu atvejų, maloniai nustebins. Taupome kiekvieno brangų laiką, tad išanalizavę poreikius ir galimybes, pateikiame tik optimaliausius sprendimus.


Kontaktai