+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Profilinės tvoros

Dar viena šiuolaikinių metalinių tvorų rūšis, kurios ypatumas yra išskirtinis horizontalių tvoralenčių (lamelių) išdėstymas – jos yra tvirtinamos prie rėmo tam tikru kampu, taip primenant dedamas ant langų žaliuzes. Dėl tokios konstrukcijos šias tvoras neretai vadina „žaliuzinėmis“. Kasmet jie tampa vis populiaresni nes leidžia apjungti uždarų ir atvirų tvorų modelių savybes. Tarp lamelių esantys tarpai užtikrina oro pralaidumą ir mažesnį pasipriešinimą vėjui, tačiau ypatingas išdėstymas sumažina arba visiškai uždengia sklypo matomumą.

Profilinės tvoros yra universalios, leidžiančios ne tik apibrėžti sklypo ribas, tačiau ir apriboja patekimą į jį nepageidaujamų asmenų, bei neleidžia vaikams ir naminiams gyvūnams išeiti už teritorijos ribų. Be to, jos gali sukurti didesnį privatumą, panašiai kaip ir visiškai uždaros tvoros. Tarp profilinių tvorų privalumų išskiriami šie:

  • Jų konstrukcija pasižymi tvirtumu ir puikiai tinka kai reikia užtikrinti didesnį teritorijos saugumą. Iš išorės vaizdas yra apribotas, tuo tarpu iš vidaus yra galimybė stebėti tai kas vyksta už tvoros.
  • Ypatingai išsidėsčiusios tvoralentės, praleidžia saulės spindulius, kas gali būti svarbu, jei šalia jos auga šviesą mėgstantys augalai. Taip pat tarpai leidžia cirkuliuoti orui, tai neleidžiant tvorai per daug įkaisti.
  • Estetinis tvorų vaizdas. Dėl to, jog profilinės tvoros atsirado sąlyginai neseniai, jos tikrai išsiskiria iš kitų savo stiliumi.
  • Ilgaamžiškumas. Profilinės tvoros yra gaminamos iš cinkuoto plieno, kuris gali būti padengtas poliesterine danga arba milteliniais dažias. Bet kuriuo atveju ji bus kokybiškai apsaugota nuo korozijos ir atlaikys mūsų šalies klimato ypatumus.
  • Idealus nedidelio svorio ir medžiagų tvirtumo santykis. Profilinės tvoros pasižymi pakankamai nedideliu svoriu, nepriklausomai nuo lamelių storio, tačiau dėka standumo briaunų konstrukcijos formos yra pakankamai tvirtos.
Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį: