+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Straipsniai

Kai norisi privatumo, rinkitės aukštą tvorą

Sakoma, kad kaimynų nepasirinksi, todėl atsikrausčius į naują namą nori nenori tenka susitaikyti su draugiška arba nelabai kaimynyste. O kartais net ir tebegyvenant tame pačiame name, aplink jus gyvenantys žmonės keičiasi, deja, - ne visada į gerą.

Plačiau
Siekiantiems sutaupyti – segmentinės tvoros

Bene viena patikimiausių, laiko patikrintų apsaugos priemonių – tvora. Daugiau nei kelis šimtus metų žmonės jomis tverdavo pilis, fabrikus, namus ar kitus svarbius pastatus. Iki šiol, tvoros yra vertinamos nuosavų namų ar įmonių savininkų.

Plačiau
Teisinga terasos statyba: ko reikia vengti?

Lauko terasa – puikus pasirinkimas, norintiems jaukumo savo namas ar sodybai

Plačiau
Automatiniai vartai  Jūsų kiemui ir garažui

Mūsų namai — mūsų tvirtovė. Namuose norime jaustis saugiai ir užtikrintai. Todėl, statome tvoras, montuojame kiemo ir garažo vartus. Tačiau, dažnai kyla klausimas ką pasirinkti? Kaip teisingai išsirinkti? Todėl pateikiame keletą praktiškų patarimų. 

Plačiau
Apie metalinius vartus

Metaliniai vartai — neabejotinai geriausias pasirinkimas kiekvienam, mėgstančiam kokybę ir patikimumą.  Kaip žinia, vartai turėtų būti  vienas patikimiausių  elementų mūsų namuose, todėl be galo svarbu tai, iš kokios medžiagos jie pagaminti.

Plačiau
Segmentiniai garažo vartai

Segmentiniai garažo vartai labai praktiški. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuo pasižymi segmentiniai vartai — prisitaikymas. Vartų segmentai pritaikomi nepaisant garažo angos  formos ir išmatavimų. Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai, ir yra pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl šio konstrukcinio sprendimo atsiranda daug daugiau vietos prieš vartus  ir už jų.  

Plačiau
Stumdomi kiemo vartai: kokybiškas ir praktiškas sprendimas

Stumdomi vartai  — puikus ir praktiškas pasirinkimas. Stumdomi vartai gali pasitarnauti  tiek privačių namų, tiek  biurų  ar pramoninių teritorijų kiemams. Stumdomi kiemo vartai  stumiami lygiagrečiai su tvora, todėl neužima papildomos kiemo erdvės. 

Plačiau
Vartų automatika: pasikonsultuok ir išsirink teisingai

Vartų automatika — patogi ir būtina technologija įsirenginėjant vartus. Pasirinktam vartų tipui pritaikyta vartų automatika užtikrins saugumą, garantuos lengvesnį  patekimą į namų ar biuro teritoriją, sumažins laiko sąnaudas.

Plačiau
Medinė tvora, kaip pasirinkti?

Labai svarbu pasirinkti tinkamai medžiagas, iš kurių pagaminta tvora. Medinė tvora geriausia tuo atveju, kai nenorima investuoti daug pinigų, tačiau tikimasi, kad tvora tarnaus pakankami ilgai ir nereikalaus didelės priežiūros tinkamai pasirinkus medžio dažus.

Plačiau
Ką reikia žinoti aptveriant žemės sklypą tvora?

Žemės sklypas ar jo dalis gali būti aptvertas tvora gavus statybos leidimą (jei statybos leidimas yra privalomas). Tvoros turi būti statomos nepažeidžiant kaimynų interesų bei laikantis nustatytų reikalavimų.

Plačiau
Kaip pasirinkti tvorą?

Segmentinės tvoros kaina atspindi kokybę. Segmentinė tvora būna cinkuota, dažoma su dviguba antikorozine apsauga. Kuo brangesnė segmentinė tvora tuo ji stabilesnė, atlaikys didesnius temperatūrų pokyčius, kas labia aktualu mūsų klimatui.

Plačiau