+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Metalinės tvoros

Jei norite savo sklypui suteikti solidų ir tuo pačiu metu estetišką vaizdą, tai metalinė tvora yra puikus būdas pasiekti tokį rezultatą. Pakankamai tvirta, tačiau ne per daug „sunki“ konstrukcija, su didesniais, ar mažesniais tarpais padės kiekvienam nuosavo namo šeimininkui sukurti tokį įvaizdį, kurį jis norės. Metalinės tvoros – puikus būdas išvaizdžiai ir saugiai aptverti teritoriją.

Metalinių tvorų privalumai ir trūkumai:

 • Ilgaamžiškumas – Tinkamai prižiūrima tvora tarnaus ne vieną dešimtmetį, be to, ją nesudėtingai galėsite perdažyti, jei norėtųsi pakeisti bendrą vaizdą.
 • Nesudėtingas montavimas – didžioji dauguma metalinių tvorų yra lengvai pritaikomos prie sklypo ypatumų ir su teisingu planavimu bei atliktais skaičiavimais pats montavimo procesas užtrunka tikrai neilgai.
 • Išvaizda – Ko gero vienas svarbiausių privalumų, kurį pabrėžia pirkėjai, nes net ir iš ganėtinai plonų tvoralenčių įrengta tvora atrodo solidžiai ir tvirtai. Tie kas nori didesnio privatumo, gali rinktis tarp uždaresnių modelių, kurie neturi didelių tarpų. Jei tai nėra labai svarbus veiksnys, tai tvora gali būti pakankamai atvira, atliekanti labiau teritorijos riboženklio vaidmenį.
 • Tvirtumas ir patikimumas – Metalinių tvorų įvairovė laidžia rinktis iš modelių, kurie savo tvirtumu nusileis nebent mūrinėms konstrukcijoms. Tai gali būti aktualu kai tvora yra įrenginėjama aplink didesnio saugumo reikalaujančią teritoriją.
 • Puikus kainos ir kokybės santykis – nors ir skamba gan šabloniškai, tačiau šiuo metu būtų sunku surasti medžiagą kuri galėtų konkuruoti su metalu pagal savo technines savybes ir kainos lygį.
 • Platus asortimentas – mes siūlome savo klientams pačias įvairiausias metalinių tvorų konstrukcijas, atitinkančias jų poreikius, pageidavimus ir galimybes. Spalvos, formos, montavimo būdas ir kiti veiksniai neabejotinai išskiria metalines tvoras iš kitų siūlomų šiuo metu rinkoje.


Žinoma kaip ir kitos medžiagos, iš kurių yra gaminamos tvoros, metalas turi savo trūkumų, tačiau didžioji dauguma jų nėra tokie rimti, dėl ko reikėtų visiškai išbraukti metalines tvoras iš svarstomų variantų sąrašo. Tarp pagrindinių minusų, kuriais pasižymi metalinės tvoros reikėtų paminėti šiuos:

 • Korozija – jei tvora nėra pagaminta iš cinkuoto metalo tai su laku yra tikimybė jog vietomis atsiras rūdžių žymės. Tačiau visa tai yra sutvarkoma specialių gruntų ar emalių pagalba, tereikia periodiškai apžiūrėti savo tvorą ir pastebėjus net ir nedidelius pažeidimus ar įbrėžimus, imtis visų būtinų priemonių, kad užkirsti kelią korozijos atsiradimui.
 • Dažymas – nors metalas yra gan lengvai dažomas, tačiau jei rinksitės atviresnius tvorų modelius, procesas gali užtrukti kiek ilgiau ir reikalaus šiek tiek daugiau pastangų.
 • Kaistantis paviršius – metalinės tvoros, ypač tamsesnių spalvų, gali labai smarkiai įkaisti saulėtomis dienomis. Tokiais atvejais nerekomenduojama prie jų liestis. Tai gali būti aktualu šeimoms, auginančioms mažus vaikus.

Kaip išsirinkti metalinę tvorą savo sklypui?

Vien apsisprendus įsirengti prie savo sklypo metalinę tvorą, darbas tikrai nėra baigtas, nes kaip jau ir buvo minėta, platus šio tipo tvorų pasirinkimas yra ne tik jų privalumas, bet ir šioks toks apsunkinimas, renkantis tinkamiausią modelį. Žinoma vienas paprasčiausių būdų yra kai klientas kažkur pamato tvoros modelį, kuris jam labai patinka, ir kurį įsivaizduoja juosiant jo teritoriją, tačiau taip pasitaiko gan retai tad tenka procesą vykdyti nuo pat pradžių. Tvoros pasirinkimui ir įrengimui įtaką daro labai daug įvairių veiksnių. Tačiau rezultatas turėtų atitikti 3 pagrindinius kriterijus:

 • Ar pasirinktas metalinės tvoros variantas patinka sklypo savininkui?
 • Ar jis yra suderinamas pagal stilių ir dizainą su turimais statiniais ar kitais sklypo elementais?
 • Ar jo įrengimas yra įmanomas, įvertinus sklypo ir landšafto ypatumus?

Rekomenduojame atkreipti dėmesį į kaimynystėje arba kitur pamatytas tvoras ir pabandyti įsivaizduoti kaip jos atrodytų prie jūsų namo. Jei nerandate nieko kas patiktų, tai galime pasiūlyti susipažinti su mūsų atliktų darbų pavyzdžiais. Turime sukaupę didelę patirtį ir klientams galime pateikti nemažai įvairių pavyzdžių, kuriuose jie tikėtinai pamatys tai kas suteiks vienokius ar kitokius teigiamus jausmus ar idėjas.

Vienas pagrindinių kriterijų dėl kurių šeimininkams reikėtų apsispręsti pačioje pradžioje – tai privatumo lygis, kurį turėtų užtikrinti metalinė tvora. Nors visiškai uždaros tvoros, praktiškai be jokių tarpų, vis rečiau yra įrenginėjamos prie nuosavų namų, tačiau jos dar yra gan paklausios prie įmonių, verslo objektų ar teritorijų, kuriose reikia aukštesnio saugumo lygio. Privatūs klientai vis dažniau renkasi atviresnio tipo metalines tvoras, taip suteikiant sau galimybę stebėti kaimynystę ir per daug neatsiribuojant nuo išorinio pasaulio.

Siekiant, kad tvora derėtų su bendru sklypo stiliumi galima naudoti tokius patikrintus būdus kaip spalvos ar tam tikrų bendrų detalių panaudojimas. Dažnai galima pastebėti kai tvoros spalva yra derinama prie namo stogo spalvos arba tvoros konstrukcijoje yra naudojamos tos pačios medžiagos, kaip ir namo statyboje: plytos, blokeliai arba akmuo. Tokių elementų derinimas kartu su metalinėmis sekcijomis ar tvoralentėmis sukuria labai šiuolaikišką ir efektingą vaizdą, ir taip pat priduoda gerokai daugiau tvirtumo ir patikimumo visai konstrukcijai.

Įrenginėjant betoninį pamatą metalinei tvorai padeda išspręsti iš karto keletą galimų problemų:

 • Tokiu būdu metalinė tvoros dalis yra apsaugoma nuo tiesioginio kontakto su žeme ir tuo pačiu metu gauna mažiau drėgmės. Taip ji ilgiau išlieka nepažeista korozijos ir gali tarnauti ilgesnį laiką.
 • Pamato pagalba yra paprasčiau išspręsti sklypo nelygumo klausimus. Bandant slėpti visus landšafto pokyčius metalinių sekcijų pagalba, neretai tenka aukoti bendrą vaizdą, nes vienos sekcijos iškyla aukščiau o kitos lieka žemiau, be to apačioje gali atsirasti gan nemažų plyšių. Pamato pagalba ši problema išsprendžiama daug estetiškiau, neaukojant bendro vaizdo ir išlaikant vienodą tvoros aukštį.
 • Pamatas gali apsaugoti tvorą, nuo netyčinio jos sugadinimo, pavyzdžiui, pjaunant žolę.


Metalinės tvoros yra universalios, ilgaamžiškos ir lengvai montuojamos. Šios tvoros gaminamos iš kokybiškų medžiagų.

Metalines tvoras projektuojame ir montuojame patys, tad bet kokį užsakymą įvykdysime individualiai ir maksimaliai užbaigdami. Išspręsime net ir painiausius architektūrinius, gamybinius ar įgyvendinimo klausimus.

Metalinės tvoros kaina svyruoja, tačiau kiekvieną užsakymą perskaičiuojame ir suplanuojame individualiai, klientui pritaikydami priimtiniausią kainą.

Dėl visų klausimų susijusių su metaline tvora ar kitais kiemo darbų klausimais, maloniai prašome kreiptis į mūsų specialistus.

 

Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį: