+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Spynos vartams

Net ir pačių tvirčiausių ir stipriausių vartų sukuriamas saugumas nėra pilnai išpildytas be kokybiškos spynos. Ji išlaiko varčias uždarytoje padėtyje ir neleidžia atsidaryti pučiant stipresniam vėjui arba bandant neleistinai patekti į vidų. Spynos reikalingos visų tipų vartams ir varteliams, tiek atveriamiems, tiek ir stumdomiems ir netgi automatizuotiems jų modeliams. Nors neretai automatizavus vartų sistemas, jos, užsidariusios savaime užsiblokuoja, tačiau ir tokiais atvejais spynų naudojimas yra įmanomas. Tik reikėtų nepamiršti, jog ne visos spynos tinka naudojimui su automatiniais vartais.

Šių prietaisų įvairovė yra ne ką mažiau platesnė nei pačių vartų, kuriuos yra montuojami ir gali būti skirstomi pagal skirtingus kriterijus tokius kaip montavimo būdas arba veikimo principas. Spynos dažniausiai parenkamos, atsižvelgiant į eksploatacinius reikalavimus, kuriuos kelia vartų šeimininkas ir žinoma nuo pačių vartų medžiagų ir konstrukcijos ypatumų. Mediniai vartai neabejotinai yra gerokai universalesni ir leidžia naudoti praktiškai visas įmanoma spynų variacijas, tačiau su metalinėmis konstrukcijomis, pasirinkimas būna kiek siauresnis. Čia rekomenduojama naudoti įleidžiamas arba įvirinamas spynas, kurios, priklausomai nuo pasirinkto modelio galės užtikrinti įvairaus lygio saugumą.

Pagal veikimo principą vartai yra skirstomi į mechanines ir elektrines (elektromechanines arba elektromagnetines). Mechaninės spynos tai įprastai naudojami įtaisai, atidaromi rakto pagalba. Jas gali papildyti mygtukai arba pasukama rankenėlė. Jų neįmanoma atidaryti per atstumą, ir dėl to jie netinka automatinių vartų sprendimams. Tokiu atveju reikia rinktis iš elektrinių variantų. Jie reikalauja elektros įvesties iš tinklo arba ir autonominio maitinimo šaltinio. Elektromechaniniai variantai yra valdomi spynos viduje esančios kintamosios srovės ritės. Tokius modelius galima atidaryti ir nesant elektros srovei – rakto pasukimu. Elektromagnetinės spynos neretai yra statomos ant vartelių ir gali būti valdomi, tiek iš namų, tiek ir specialaus elektroninio rakto pagalba.

Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį: