+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Siekiantiems sutaupyti – segmentinės tvoros

Bene viena patikimiausių, laiko patikrintų apsaugos priemonių – tvora. Daugiau nei kelis šimtus metų žmonės jomis tverdavo pilis, fabrikus, namus ar kitus svarbius pastatus. Iki šiol, tvoros yra vertinamos nuosavų namų ar įmonių savininkų. Tiesa, dabar prekyboje tvorų asortimentas – gana platus. Tad nusprendus savo teritoriją aptverti tvora dažnas susiduria su klausimu, kokią tvorą rinktis. Ne paslaptis, jog daugeliui lietuvių vienas iš svarbiausių veiksnių, renkantis tvoros tipą, yra tvoros kaina. Visi nori jaustis apsaugoti, apsitverti patikima, tvirta tvora, tačiau sumokėti ne šimtus eurų už tokį pirkinį. Vienas iš populiariausių tvoros tipų šiandien yra segmentinės tvoros, kurių apsaugos bei kainos santykis būtent ir tinka minėtajai grupei žmonių.


Segmentinė tvora
– visiškai paprastos konstrukcijos, tačiau tvirta ir nuo pašalinių apsauganti priemonė. Ji dera prie įvairių stilių pastatų, paprasti segmentinės tvoros elementai negadina eksterjero, sodo augalų sukuriamo grožio, praleidžia šviesą ir nesudaro pavėsio teritorijos viduje ar už jos. Nors pralaidi šviesai ir aplinkinių žvilgsniams, ši tvora ypač mėgiama žmonių ar įmonių, kuriems svarbu neužgožti sklypo didelėmis gynybinėmis sienomis. Su segmentine tvora teritorija vizualiai išlieka tokia pat didelė, ko paprastai nepavyksta išvengti apsitvėrus gigantiškomis tvoromis.


Nepaisant to, kad segmentinės tvoros nepasižymi įspūdingu dizainu, ant jų nėra įspūdingų dekoratyvinių tvoros elementų, jos už kitas tvoras yra pranašesnės savo kaina. Segmentinė tvora yra pagaminama greitai, gamybos procesas – nesudėtingas, visa tai tiesiogiai veikia jos kainą. Norintiems izoliuoti teritoriją, tačiau nepageidaujantiems jos užtverti aukštomis tvoromis, rekomenduojama segmentinė tvora. Su jomis galima tverti žaidimų aikšteles, parkus, nuosavų namų teeritorijas, sodus, sodybas, vaikų darželius, mokyklas, sporto aikšteles, sandėlius, automobilių saugojimo aikšteles, net verslo pastatus.


Kaip jau minėta, didelis segmentinių tvorų privalumas – ploni tvoros elementai, su aplinka susiliejančios spalvos. Apsitvėrus sklypus tokiomis tvoromis dažnas jų galbūt net nepastebės, kadangi natūrali tvoros spalva susilies su pastatais, medžiais, krūmais. Tai reiškia, kad įspūdingi statiniai, aikštynai ar sodai išliks traukos centru ir žmonėms nereiks jaudintis, kad pagrindinis akių traukos centras taps milžiniška, per visą teritoriją besidriekianti tvora.


Nebrangios segmentinės tvoros montuojamas visai nesudėtingai ir praktiškai nereikalauja jokios priežiūros. Jums tereikės tvoros tvirtinimo elementų bei stulpų. Norint, tvorą po kiek laiko galima perdažyti.

Atgal į katalogą