+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Segmentiniai garažo vartai

Pastaraisiais metais segmentai garažų vartai tapo vienu populiariausių kokybės ir komforto garantų. Segmentiniai garažo vartai taupo vietą, yra sandarūs ir ilgaamžiai.

 

Segmentiniai garažo vartai labai praktiški. Vienas svarbiausių dalykų, kuriuo pasižymi segmentiniai vartai — prisitaikymas. Vartų segmentai pritaikomi nepaisant garažo angos  formos ir išmatavimų. Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai, ir yra pakeliami lygiagrečiai su lubomis. Dėl šio konstrukcinio sprendimo atsiranda daug daugiau vietos prieš vartus  ir už jų.

 

Segmentiniai vartai sulaiko šilumą. Kita svarbi funkcija, kuria pasižymi segmentiniai garažo vartai — sandarumas. Segmentiniai vartai turi elastingus ir atsparius aplinkos veiksniams sandariklius, todėl garaže išsilaikoma optimali temperatūra.

 

Automatizuoti segmentiniai garažo vartai suteikia patogumo ir komforto jausmą. Segmentinių vartų automatika — vienas geriausių pasirinkimų. Individuali vartų valdymo sistema garantuos saugumą ir greitesnį patekimą į garažo vidų.

 

Segmentiniai garažo vartai ne tik kokybiški, bet ir stilingi. Pagal individualius pageidavimus garažo vartų segmentai gali būti sudaryti siaurų, vidutinio dydžio ar didelių griovelių, kurie suteiks vartams išskirtinę išvaizdą ir pridės elegancijos prieskonį. 


Atgal į katalogą