+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Medinė tvora, kaip pasirinkti?

Labai svarbu pasirinkti tinkamai medžiagas, iš kurių pagaminta tvora. Medinė tvora geriausia tuo atveju, kai nenorima investuoti daug pinigų, tačiau tikimasi, kad tvora tarnaus pakankami ilgai ir nereikalaus didelės priežiūros tinkamai pasirinkus medžio dažus.

Medinės tvoros paprastai tarnauja dar ilgiau, ir šiuolaikinė jų gamyba užtikrina, kad nereikės skirti daug dėmesio tvoros priežiūrai. Be to, medinė tvora atrodys tikrai estetiškai bei pridės kiemui jaukumo. Taip pat gana dažnai pasirenkamos ir metalinės tvoros, pastarosios yra ilgaamžiškesnės. Svarbu ir tai, jog į metalinius vartus galima montuoti tikrai saugius užraktus, kurie tikrai apsaugos namus nuo nelaukiamų svečių.

Prieš apsispręsdami, kokią tvorą pasirinkti, visų pirma įvertinkite savo pagrindinius lūkesčius: ar ieškote kuo pigesnio varianto, ar tikitės kuo didesnio ilgaamžiškumo, ar čia svarbiausia yra saugumas. Tai tikrai padės jums lengviau apsispręsti, ir tuomet teliks kreiptis į Mūsų įmonės tvorų specialistus, kurie pagamins ir sumontuos tokią tvorą, kuri pateisins jūsų lūkesčius ir tarnaus ilgai.

Kontaktai

Atgal į katalogą