+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Kai norisi privatumo, rinkitės aukštą tvorą

Sakoma, kad kaimynų nepasirinksi, todėl atsikrausčius į naują namą nori nenori tenka susitaikyti su draugiška arba nelabai kaimynyste. O kartais net ir tebegyvenant tame pačiame name, aplink jus gyvenantys žmonės keičiasi, deja, - ne visada į gerą. Norintiems išsaugoti privatumą ir nejausti trikdančių aplinkinių žvilgsnių rekomenduojama savo sklypą apsitverti aukšta tvora. Šiuolaikiškai atrodančios tvoros užtikrins, kad savo namuose ar sode jausitės vieni, Jūsų nestebės smalsūs aplinkinių žvilgsniai, o pasirinkta šiuolaikiška vartų technika palengvins patekimą į nuosavą teritoriją bei apsaugos Jūsų namus nuo prašalaičių.

 

Dviguba apsauga

 

Nusprendus savo sklypą apsitverti aukšta tvora, nušausite du zuikius vienu šūviu: vidutinio žmogaus ūgio tvora apsaugos Jūsų namus ir jų teritorijoje esančius objektus nuo pašalinių žvilgsnių bei apsunkins patekimą į kiemą. Jeigu kaskart nusprendus išsikepti vakarienę ant grilio ar atvykus draugams negalite ramiai atsipalaiduoti, nes Jus nuolat stebi smalsūs kaimynai, nelaukite – pradėkite mąstyti apie namų aptvėrimą tvora. Didelė medinė, metalinė, betoninė arba akmeninė tvora išspręs problemą, kai šalia gyvenantys žmonės ar aplink slankiojantys nepažįstamieji žvilgčios į Jūsų teritoriją. Be to, aukšta gynybinė siena sumažina riziką nuo vagių. Perlipti aukšta tvorą yra iš tiesų sunku, todėl jos ilgapirščiai ar pajuokauti sumanę vaikai neperlips taip paprastai. Galėsite jaustis saugūs ir užtikrinti: apsitvėrus namus aukšta tvora, į vidų nepateks nepažįstamieji, po kiemą ar sodą nevaikščios bet kas, laukiniai ar kiti kaimynų naminiai gyvūnai nebėgios ir neters Jūsų aplinkos.

 

Aukštai tvorai tinkanti vartų technika

 

Pasirinkus aukštą tvorą ir norint saugumo, privatumo, taip pat didelį dėmesį reikėtų atkreipti ir į vartus. Vartai bei vartų technika yra ypač svarbus aspektas, norint būti tikriems dėl savo namo, ūkinių pastatų, garažo, automobilių ar kitų vertingų daiktų apsaugos. Negana to, kad itin didelė gynybinė tvora apsaugo nuo vagių, prašalaičių, smalsuolių žvilgsnių, tinkamai pasirinkti vartai tik padidina apsaugą. Labiausiai rekomenduojama vartų technika bei mechanizmai – automatiniai kiemo vartai, atveriami kiemo vartai arba stumdomi vartai. Pastarieji ypač tinkami žiemai. Kai daug prisninga, stumdomi vartai reikalauja mažiausiai priežiūros, o tai išties aktualu lietuviškoms žiemoms. Tiek stumdomi, tiek atveriami vartai gali būti automatiniai. Automatiniai vartų mechanizmai yra valdomi tik pultelio pagalba, kas ypač patogu. Tarkime grįžus tamsyje, niūrų rudens vakarą, kai lauke šalta ir lyja, dar sėdint automobilyje galite paspausti pultelį – vartai atsidarys patys, o į namus pateksite iš kart, net labai nesušlapę. Vartų kaina – įvairi, tad, kokius vartus pasirinkti, yra kiekvieno žmogaus individualus pasirinkimas. Turint omenyje, kad aukšta tvora gali atsieiti nemažai, rinkitės labiausiai jums prieinamą vartų techniką.

Atgal į katalogą