+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Automatiniai vartai Jūsų kiemui ir garažui

Mūsų namai — mūsų tvirtovė. Namuose norime jaustis saugiai ir užtikrintai. Todėl, statome tvoras, montuojame kiemo ir garažo vartus. Tačiau, dažnai kyla klausimas ką pasirinkti? Kaip teisingai išsirinkti? Todėl pateikiame keletą praktiškų patarimų. 

 

Automatiniai kiemo vartai šiomis dienomis labai populiarūs. Tai itin patogus ir praktiškas sprendimas kiekvienai šeimai. Automatiniai kiemo vartai gali būti dviejų tipų: stumdomi ir varstomi. Automatiniai kiemo vartai dažniausiai pasirenkami dėl patogumo: juos atidaryti galima pultelio ar telefono pagalba, todėl nereikia gaišti laiko lipant iš automobilio. 

 

Automatiniai garažo vartai taip pat mėgstami dėl komforto ir praktiškumo. Garažo vartai atsiveria arba pasikelia pultelio pagalba, net neišlipus iš automobilio. Automatizuoti garažo vartai gali būti keleto tipų ir skirtingų dizainų. Automatiniai garažo vartai dažnai naudojami ir požeminiuose garažuose. 

 

Automatiniams kiemo ir garažo vartams būtinas nuolatinis elektros tiekimas. Todėl, jų eksploatacija ir priežiūra reikalauja didesnių išlaidų. Nepaisant to, automatiniai kiemo ir garažo vartai pasižymi šiais privalumais:

 

  • Patogus naudojimas;
  • Sutaupytos laiko sąnaudos;
  • Saugumas;
  • Kokybiškos ir laiko patikrintos konstrukcijos. 

 

Atgal į katalogą