+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Apie metalinius vartus

Metaliniai vartai — neabejotinai geriausias pasirinkimas kiekvienam, mėgstančiam kokybę ir patikimumą.  Kaip žinia, vartai turėtų būti  vienas patikimiausių  elementų mūsų namuose, todėl be galo svarbu tai, iš kokios medžiagos jie pagaminti. Metaliniai kiemo vartai garantuos kokybiškas, tvirtas konstrukcijas, patikimumą ir saugumą.

 

Metaliniai vartai gali būti dviejų tipų:

 

  • Metaliniai stumdomi vartai. Stumdomi kiemo vartai iš metalo — puikus sprendimas, kai kitokio tipo vartų konstrukcijoms nėra galimybės. Dėl erdvės trūkumo, metaliniai vartai bus funkcionalūs ir praktiški. Stumdomi kiemo vartai neužima papildomos vietos, nes slenka palei tvorą. Metaliniai vartai tinka tiek namų kiemams, tiek teritorijose, kur itin didelis judėjimas. Stumdomi vartai gali būti varstomi rankomis arba automatizuoti.
  • Metaliniai varstomi vartai. Metaliniai vartai, gali būti dviejų tipų: atsiveriantys į išorę arba į vidų. Pagal užsakovo pageidavimus metaliniai vartai gali būti iš vienos arba dviejų dalių. Atveriami metaliniai vartai labiau tiks didesnėms ir erdvesnėms teritorijoms. Šio tipo metaliniai vartai gali būti automatizuoti arba varstomi rankomis.

 

 

Stumdomi ir varstomi metaliniai vartai dažniausiai gaminami iš stačiakampio profilio plieno ir padengiami specialiu cinko-fosfato gruntu. Tai apsaugo vartus nuo korozijos ir kitų šalutinių aplinkos veiksnių. Pagal specialius užsakymus ir pageidavimus metaliniai vartai gali būti dekoruoti įmontuojant vartų užpildus. Taip metaliniai vartai tampa ne tik saugumo garantu, bet kartu papuošia namų erdvę.

Atgal į katalogą