+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Pakeliami garažo vartai: kodėl verta pasirinkti?

Niekas nesuabejos, kad  garažo vartai  turi būti ne tik saugūs, bet ir itin patogūs naudoti. Greitas gyvenimo ritmas, sunkus darbas ir nuolatinis skubėjimas verčia ieškoti optimaliausių ir patikimiausių sprendimų. Pakeliami garažo vartai gali būti būtent tai, ko jums reikia.

 

Kodėl pakeliami garažo vartai?

Jei ieškote geriausio sprendimo kainos ir kokybės atžvilgiu, rinkitės pakeliamus garažo vartus. Pakeliami garažo vartai leis išvengti elektros energijos priklausomybės, padės sutaupyti, garantuos aukščiausią kokybę. Pagrindinės savybės, kuriomis pasižymi pakeliami garažo vartai yra:

 

 

  • Saugumas: pakeliami garažo vartai garantuos saugų ir kokybišką naudojimą. Tvirtos ir itin kokybiškos detalės, kruopštūs specialistų montavimo darbai garantuos aukščiausius standartus ir ilgaamžiškumą. 
  • Funkcionalumas: vertikalus vartų pakilimas leis įparkuoti automobilį net ir nepatogiame įvažiavime. Pakeliami garažo vartai puikus pasirinkimas prie pat gatvės esantiems ir požeminiams garažams. 
  • Praktiškumas: pakeliami garažo vartai yra labai praktiški dėl savo valdymo ir patogaus naudojimo. Vartuose galima įmontuoti papildomas dureles, kurios leis įeiti į garažą neatvėrus vartų.

 

 

Nepamirškite pasikonsultuoti.

Prieš perkant pakeliamus garažo vartus derėtų pasikonsultuoti su specialistais. Būtent jie padės Jums išsirinkti kokybiškus, saugius ir aukščiausius gamybos standartus atitinkančius vartus. Specialistai ne tik pateiks geriausią projektą, bet pasirūpins, kad pakeliami garažo vartai būtų tinkamai sumontuoti ir prižiūrimi.


Atgal į katalogą