+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Terasos

Lauko terasos – daugeliui žmonių šis kiemo elementas asocijuojasi su poilsiu ir gera kompanija. Mes pritariame, tačiau prieš įsirengiant šią funkcionalią ir ilgaamžišką kiemo puošmeną norime atkreipti dėmesį, kad nors terasos statyba galite užsiimti ir patys, niekas kitas šių statinių nesuplanuos ir neįgyvendins taip, kaip savo srities specialistai. Projektuojant terasą ir terasos statybos metu yra labai daug svarbių elementų: lokacija, padėtis į saulę ar vėją, danga, turėklai, stogas, ugniakuro vieta ir t.t. - kiekvienas mažiausias elementas turi būti apgalvotas ir suplanuotas iki smulkmenų. Ką ir bekalbėti apie tinkamai įrengtus pamatus, apskaičiuotas apkrovas ir. t. t.

Mūsų siūlomi terasų tipai:

  • Terasos lygioje vietoje;
  • Terasos ant šlaito;
  • Su kitais kiemo elementais sujungta terasa.

Terasas galime projektuoti pagal individualius išplanavimus, bet kokioje erdvėje ir klientui pageidaujant gaminti beveik iš bet kokių medžiagų. Rekomenduojame terasas įrengti atsižvelgiant į Jūsų namo ar garažo eksterjerą sujungiant visus kiemo elementus į darnią visumą.

Terasų projektavimo ir statybos kaina svyruoja, tačiau kiekvieną užsakymą perskaičiuojame ir suplanuojame individualiai, klientui pritaikydami priimtiniausią kainą.

Dėl visų klausimų susijusių su terasomis ar kitais kiemo darbų klausimais, maloniai prašome kreiptis į mūsų specialistus nurodytais kontaktais.

Kontaktai

Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį:
Siųsti
Panašios prekės