+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Terasos

Apie ką pirmiausia pagalvojame išgirdę žodžių junginį „lauko terasa“? Lauko terasos: daugeliui žmonių šis kiemo elementas asocijuojasi su poilsiu su knyga rankose, gera kompanija, ilgais pokalbiais, skaniu maistu, rytine kava vasarą ir kitais maloniais dalykais. Mes pritariame, mums lauko terasos kelia tokias pačias malonias asociacijas.

Todėl šiandien retais sutiksime žmones, gyvenančius nuosavame name ir neturinčius terasos, dažniausiai iškart po namo įrengimo seka terasos įrengimas. Tačiau prieš įsirengiant šią funkcionalią ir ilgaamžišką kiemo puošmeną norime atkreipti dėmesį, kad nors terasos statyba galite užsiimti ir patys, niekas kitas šių statinių nesuplanuos ir neįgyvendins taip, kaip savo srities specialistai. Įdomu, kodėl?

Projektuojant terasą ir terasos statybos metu yra labai daug svarbių elementų: lokacija, padėtis į saulę arba vėją, danga, turėklai, terasos stogas, ugniakuro vieta ir t. t., kiekvienas mažiausias elementas turi būti apgalvotas ir suplanuotas iki smulkmenų. Ką ir bekalbėti apie tinkamai įrengtus pamatus, apskaičiuotas apkrovas ir t. t. Todėl anksčiau nesusidūrus su šia įgūdžių ir patirties reikalaujančia veikla, gali tekti nusivilti. Kad nusivilti netektų, į pagalbą skubame mes.

Mūsų siūlomi terasų tipai:

  • terasos lygioje vietoje;
  • terasos ant šlaito;
  • su kitais kiemo elementais sujungtos terasos.

Jei Jums atrodo, kad Jūsų sklypas arba namo išplanavimas – netinkamas terasai, mes galime Jus pradžiuginti ir išspręsti net ir sudėtingiausias problemas, iškilusias projektavimo etapo metu. Terasas galime projektuoti pagal individualius išplanavimus bet kokioje erdvėje ir, klientui pageidaujant, gaminti beveik iš bet kokių medžiagų: klasikinių terasinių lentų (maumedžio arba kitos medienos), modernių WPC terasinių lentų, plastikinių terasinių lentų, sparčiai populiarėjančių lauko plytelių terasoms. Rekomenduojame terasas įrengti atsižvelgiant į Jūsų namo arba garažo eksterjerą sujungiant visus kiemo elementus į darnią visumą.

Terasų projektavimo ir statybos kaina svyruoja, tačiau kiekvieną užsakymą perskaičiuojame ir suplanuojame individualiai klientui pritaikydami priimtiniausią terasos kainą.

Dėl visų klausimų susijusių su terasomis arba kitais kiemo darbų klausimais maloniai prašome kreiptis į mūsų specialistus nurodytais
kontaktais arba konsultuotis prekybos vietose Kaune.


Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį:
Panašios prekės