+370 683 28017 | info@kiemoprojektai.lt

Terasinės lentos

Planuojate naujos terasos, pavėsinės ar poilsio zonos įkūrimą? O gal mąstote apie jau turimos terasos prikėlimą antram gyvenimui? Abiem atvejais, siūlome atkreipti dėmesį į tvaresnę alternatyvą medžio dangai – terasines kompozito lentas. Mes siūlome vieną plačiausių pasirinkimų aukštos kokybės medžio-plastiko kompozito (WPC) terasinių dangų, gaminamų Vokietijoje bei savo pagalbą, parenkant tinkamiausias medžiagas Jūsų projektui.

WPC terasinės lentos yra gaminamos iš specialiai ruošiamo mišinio, kurio pagrindiniai elementai yra medžio miltai ir termoplastinis polimeras – surišanti medžiaga, kuri esant aukštoms temperatūroms, sujungia medienos daleles, paveršiant miltus į vieningą monolitą: tvirtą, atsparų trinčiai, vandeniui ir smūgiams.

Medžio-plastiko kompozitas (WPC) pasižymi tvarumu. Naujų dangų gamybai nėra kertami medžiai, o naujas, tvarus kompozitas yra gaminamas iš pramonės atliekų.

WPC yra perdirbamas. Jo gaminiai gali būti surenkami ir dar kartą panaudoti gamybos procesuose. Taip pat nereikalauja ypatingos priežiūros. Dangos nereikia lakuoti, dažyti ar kitaip apdirbti. Taip yra tausojama aplinka, o jūs – taupote savo laiką. WPC danga yra universali ir yra galimybė rinktis iš plataus spalvų, ilgių ir raštų asortimento.

„NATURELINE“ – produktų linija yra gaminiai, kurių sukūrimą įkvėpė pati gamta. Ši vientisa, tvirta danga yra gaminama, atkartojant natūralaus medžio išvaizdą ir tekstūrą. Šiuolaikiškų procesų eigoje, medžio kompozito dangoms yra suteikiami individualūs įvairiaspalviai medžio raštai ir maloni paviršiaus struktūra. Asortimente siūlome tris šiltos rudos medžio spalvos, atspalvius: ąžuolo, kaštono ir gintaro ru, o taip pat du pilkus atspalvius, įkvėptus gamtoje esančių spalvų : grafito ir bazalto pilkos. Ir kiekviena dangos detalė yra unikali. „NATURinFORM“ yra pirmasis gamintojas Vokietijoje, siūlantis tokios aukštos kokybės pilnavidures, lietas ir pilnai dažytas įvairiaspalves dangas.

„Natureline“ produktų linijos ypatumai:

  • Natūraliai atrodantis dažantis užpildas ir individuali paviršiaus struktūra;
  • Niekada nereikalaujanti priežiūros, tad sutaupytus, valymo priemonėms skirtus pinigus, galima skirti savo poilsiui;
  • Atsparumas dideliems svoriams apjungtas su kilnia medžio išvaizda;
  • Kiekviena lenta yra unikali;
  • Nesimato sujungimo elementų.

„COMPACT plus“ produktų linija – tai stilius ir individualumas. Ši korėto profilio danga pasižymi funkcionalumu, papildytu detalia ir stilinga daugiaspalve terasinės medienos išvaizda. Iš vienos pusės šios medžiagos yra smulkiai rifliuotos, o iš kitos turi išspaustas juostas. Iš abiejų pusių ant paviršiaus yra matomos lengvo šlifavimo žymės.

„COMPACT plus“ linijai buvo specialiai sukurta spalvų paletė, kurioje vartotojai gali rasti tiek išskirtinį riešutmedžio rudos atspalvį – jaukios ir šiltos atmosferos sukūrimui, tiek kilnų granito arba grafito pilkumą – moderniam, šiuolaikiniam apipavidalinimui. Kaip ir visuose „NATURinFORM“ gaminių linijose, „COMPACT plus“ montuojant, visiškai nesimato varžtų.

„COMPACT plus“ gaminių ypatumai:

  • Korėto profilio lentos su elegantiška medžio imitacija;
  • Išskirtinės spalvos, sukurtos būtent „COMPACT plus“ linijai;
  • Gali būti naudojamos iš abiejų pusių;
  • Platus jungiamųjų detalių pasirinkimas.

 

 

Atgal į katalogą

Užklausa sėkmingai išsiųsta!

Klausti apie gaminį: